Ciągle się rozwijamy i inwestujemy w nowy sprzęt, nowe atrakcje dla dzieci, podczas animacji zapewnić możemy:

Zamek dmuchany

mały dmuchaniec idealny na domowe uroczystości, przyjęcia, urodziny. Bezpieczny, atestowany przystosowany do użytku publicznego.

Wielkie bańki mydlane

kilkanaście różnej wielkości kijów do baniek i obręczy zapewni świetną zabawę nawet 50 dzieci naraz. Bezpieczny płyn nie powoduje alergii, a bańki wychodzą ogromne.

Przypinki - nowość

maszyna do robienia przypinek, dzięki niej każdy może wyczarować przypinkę ze swoim własnym hasłem , rysunkiem i mnóstwem brokatu.

Malowanie twarzy

łatwo zmywalne, hipoalergiczne farby to podstawa naszego face paintingu. Dysponujemy tylko atestowanymi farbami które nie uczulają, dają piękny, trwały a jednocześnie łatwy w zmyciu kolor.

Warsztaty plastyczne

niezliczone pomysły naszych animatorek sprawiają, że żadne z warsztatów nie są takie same: decoupage, scrapbooking, recykling, a w tym wszystkim piękne naklejki, pieczątki i brokaty, każdy znajdzie coś dla siebie.

Slimy - hit

zrobimy każdego slima, brokatowego, pachnącego strzelającego, tęczowego – możesz wybierać spośród wielu opcji.

Gry planszowe XXL

idealne na każdą imprezę, twister, stopki, klasy, rybki a w przygotowaniu wiele nowych, wszystkie ciekawe, szybkie w graniu i dla dzieci w każdym wieku.

Gry i zabaw y z animatorem

zabawy z chusta, z liną z akcesoriami animacyjnymi, mini wyścigi, gry sportowe, animacje taneczne, teatralne i jakie tylko sobie wymarzycie.

Balonowe zwierzaki

skręcimy z balonów ciekawe zwierzątka, a także nauczymy chętne dzieciaki tej sztuki. Do wyboru jest kilkanaście wzorów balonowych stworzeń, a ciągle uczymy się robić nowe.

Animacje taneczne

nowoczesne układy do piosenek znanych i lubianych oraz animacyjne nowości. Do tańca zachęcimy każdego, niezależnie od wieku.

Tatuaże brokatowe

piękne, błyszczące i trwałe ozdoby na ciało dla dzieci i dorosłych.

Żywe maskotki

waszą imprezę może odwiedzić Owieczka lub Słonik, dadzą się poprzytulać, przybiją piątkę, zapolują do zdjęcia i zachęcą do wspólnej zabawy.

Klockowe szaleństwo

5 rodzajów klocków z których budowanie to prawdziwa radość i nieograniczone możliwości. Klocki konstrukcyjne składające się z kilkuset elementów, pozwalają na zbudowanie wieży do sufitu, pobudzają kreatywność, uczą współpracy w grupie.

Cegiełkowy świat

warsztaty z budowy z prawdziwych mini cegieł. Dysponujemy tysiącami małych cegieł dzięki którym za pomocą specjalnej zaprawy można zbudować prawdziwy dom. Atrakcja ta wciąga do zabawy całe rodziny, uczy projektowania i cierpliwości.

Wytwornica baniek i dymu

wytwornice baniek, dymu i baniek z dymem dodają magii każdemu przyjęciu. Polecamy szczególnie na imprezy taneczne w połączeniu z laserem i profesjonalnym nagłośnieniem.