Witajcie mam na imię Ula

od zawsze tworzyłam różności, interesowałam się różnymi dziedzinami  artystycznymi, próbowałam sił w domowych kosmetykach, decoupage, scrapbookingu, dekoracjach, biżuterii, organizacji imprez.

Wszystko to robiłam ale zatrzymanie tego dla siebie nie było fajne, chciałam pokazać światu te umiejętności (nie efekty) dlatego tak chętnie uczę najmłodszych jak zrobić coś z niczego, pokazuję jak pozornie niepotrzebne przedmioty mogą stać się inspiracją do zabawy, nauki, działań artystycznych.

Mój cel

Moim celem jest zarażenie jak największej liczby dzieci pasją do twórczej zabawy, ruchu, prac plastycznych do których nie potrzeba wielu akcesoriów.

Kilka lat temu założyłam firmę animacyjną by spełniać swoje i dziecięce marzenia. Udało się! Zapraszam Was do kontaktu ze mną, wszystko opowiem, doradzę, pomogę dobrać atrakcje, zaproponuję najlepsze rozwiązanie na konkretną imprezę.

Nasz zespół

Mój zespół tworzy zgrana grupa instruktorów harcerskich, nauczycieli przedszkolnych, instruktorów sportu, muzyki, pasjonatów nauki, chemii, tańca. Działamy razem już od kilku lat, świetnie się rozumiemy i jesteśmy w stanie zorganizować animacje w każdym miejscu i o każdej porze.

O każdy event dba grupa kilku osób które z pasją bawią się z dziećmi, organizują atrakcje i chcą by wspominały ten czas jako wyjątkowy.

Zapraszam