Animacje podczas świąt, ferii i wakacji

animacje do południa i popołudniowe, z atrakcyjnym tematem przewodnim i wieloma atrakcjami dodatkowymi. Dopasowane do sezonu, interesujące dla dzieci w każdym wieku, przez lata doświadczenia już wiemy co i jak zaproponować dzieciom by na animacjach hotelowych był prawdziwy szał!

Bale Sylwestrowe

8 lat hotelowych bali sylwestrowych za nami, jedne dla kilkorga dzieci inne dla 50, mamy doświadczenie, sprzęt, nie boimy się tego dnia. Całonocne animacje to atrakcja przede wszystkim dla rodziców, którzy mogą spokojnie spędzić sylwestrową noc w gronie dorosłych, a my świetnie się bawimy na tematycznych balach, tańcach, konkursach i sportowych grach.

Warsztaty plastyczne i edukacyjne

slimy, wybuchowe eksperymenty, bańkowe sztuczki, decoupage, stringart, scrapbooking, malowanie na szkle i wiele innych warsztatów dla całych rodzin możemy przygotować i poprowadzić. Dodatkową ofertę stanowią tematyczne warsztaty świąteczne.

Wizyta Mikołaja

w Wigilię po kolacji, grzeczne dzieci odwiedza Święty Mikołaj. Nasz Mikołaj ma piękny gruby czerwony płaszcz, realną siwą brodę i towarzystwo uśmiechniętej śnieżynki. Profesjonalny duet z własnym nagłośnieniem i fotografem wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji na twarzach dzieci. Wizyty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

Opieka nad dziećmi

dodatkowa oferta dla hotelowych gości. Chętnie zaopiekujemy się dzieckiem podczas pobytu gości w państwa hotelu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami