Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, a nie wróć nie dawno i nie za górami tylko w górach! Urodził się mały zając. Zając Tomek! Powstał tuż przed Świętami Wielkanocnymi by rozbawić setki dzieci pozostające w tym czasie w domu, i tak fajnie mu to wyszło, tak bardzo mu się to spodobało, że postanowił uszczęśliwiać dzieciaki nie tylko raz w roku, ale z każdej nadchodzącej okazji.

Siedział pod miedzą i siedział, myślał i myślał, a ze był to sprytny zając, to poszło mu szybciutko i stworzył coś extra.

Urodzinowe boxy dla wszystkich dzieciaków, nie włożył tam żadnych materiałów plastycznych, nie włożył też balonów, ale włożył tam całe swoje serce, spryt, mnóstwo zagadek, kreatywnych zabawek i niezwykłych wspomnień. Zając Tomek to najlepszy przyjaciel maluchów i świetny kumpel starszaków.  To niezwykła postać, która w każdym domu wyczaruje pokój pełen zagadek i najlepszych łamigłówek.

Tak to już jest z Zajączkiem Tomkiem, raz jest raz go nie ma, teraz zniknął w norze i znowu myśli, pakuje, testuje drukuje by na 1 czerwca zasypać wszystkie dzieci niezwykłymi Zajączkowymi prezentami.

Ciąg dalszy już niedługo 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)